Başuzman Araştırmacımız Dr. Mehmet Nurullah Ateş Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Teknolojileri tarafından 12 Mart Cuma günü saat 16.30’da gerçekleştirilecek “Bataryanın Geleceği” paneline konuk olacak. Berkan Bayram ve Erinc Ozan gibi alanında uzman isimlerin de yer alacağı etkinliğe katılım için https://biletino.com/e-bat
![](https://rute.tubitak.gov.tr/wp-content/uploads/sites/125/rute-streams-projesi.jpg)
Haberler
STREAMS Projesi Avrupa’nın Batarya Teknolojisinin Geleceğini Şekillendirecek
Avrupa’nın batarya üretim teknolojilerini ve rekabet gücünü artırmayı hedefleyen Ufuk Avrupa Programı kapsamındaki STREAMS Projesi